Únor 2015

Očista blogu

14. února 2015 v 20:50 | ::M.Amar:: |  Postřehy odjinud
Promazala jsem blog. Zdá se mi, že poslední dobou co stagnoval jsem psala články víceméně z pocitu "povinnosti" a jejich obsah se dost zhoršil. Netvrdím, že to jindy bývá bůhvíjaká úroveň, ale tenhle blog měl i světlejší chvilky. Většina článků je tedy pryč. Zůstaly ty o mém těhotenství a pár jiných včetně fotografie dveří Pana Caffe', protože to byla důležitá událost v mém životě, i když se to jeví bezvýznamně.
Když jsem ty články postupně pročítala, říkala jsem si, kdyby tak člověk věděl, co ho čeká.... (tedy vlastně je lepší, že to neví). Ale říct mi skoro před třemi lety, že ten "kluk" z recepce bude otec našeho dítěte, tak tomu fakt neuvěřím.... Smějící se

Oslavila jsem konec zimního semestru, zvládla jsem velmi úspěšně všechny zkoušky a teď si užívám volna. Hledám ubrousky na decoupage a papíry na scrapbook. Dostala jsem od Jiříka nový diář Filofax a chci si do něj vyrobit záložky. Z ebay jsem si také objednala washi pásky s motivem sakurových květů, kterými budu stránky kalendáře zdobit. Pak vám ho ukážu, až bude hotový. Mám z něj obrovskou radost.
Kromě toho se věnuji akorát Rosárce a Jiříkovi. Ani žádné plány do budoucna nemám, a to je u mě nevídaná věc. Jsem ale spokojená tak, jak jsem.

Přeji Vám hezké únorové dny a už žádné články z "povinnosti"!