Ahoj, známe se?

1. prosince 2016 v 15:44 | ::M.Amar::
Skoro rok od posledního zápisu v deníku. To se mi nikdy nepovedlo, udělat takovou mezeru. Za ten rok se zas tak moc nezměnilo, jenom jsme se (zase) přestěhovali a mám takovej dojem, že je to asi nějaká životní cesta - kočovat. Protože rozhodně nejsem přesvědčená o tom, že tam, kde jsme teď (kousek od Hluboký), zůstaneme. Stěhovali jsme se někdy v březnu, léto tak nějak uteklo, já chodila na brigádu do jednoho hotelu na plac a teď jsem se vrátila do starýho režimu - domácnost - škola - praxe. Pořád studuju, ale doplazila jsem se až do třeťáku a v červnu bych měla končit. Bojuju s bakalářkou, kterou píšu z genetiky - "Různé přístupy genetického testování leidenské mutace" a se školou, kde to taky není procházka růžovou zahradou. Už jsem asi unavena studiem, ten třeťák se mi zdá jako Sisyfovská práce, na druhou stranu si říkám, že zvládli to jiní, zvládnu to taky.
V září mi bylo třicet, nevím, jestli to je nějakej mezník, já si přijdu pořád jako když je mi sedmnáct a nevím, co budu dělat až vyrostu. Mám skvělýho manžela a dítě (a to je podstatný), ale jako bych poslední dobou nevěděla, co vlastně sama se sebou. Je to asi taky tím, že už jsem skoro tři roky doma a leze mi to na mozek. Budu doufat, že to není trvalej stav. Smějící se

Rósina bude slavit dva a půl roku (slavit to teda nebude, to jen tak pro představu) a je to velice čilá a bystrá malá holčička. I když si hraje s klučičíma hračkama. Má ráda auta, bagry, letadla, lodě, vláčky a taky plyšáky. Panenku má jednu (dárek od prababičky, která si stále myslí, že to je malá princezna, zatímco ona je spíš malej chemik) a nehraje si s ní vůbec. S panenkou je nuda. Hodně taky mluví a všechna slova opakuje. Je s ní dost sranda. Jsem zvědavá, co letos bude říkat na Vánoce :-) Já se na ně na jednu stranu těším, na druhou vůbec. Nemám to období moc ráda, ale řekla jsem si, že letos budu opravdu jen lenošit, užívat si vánoční atmosféru, pít punč a nebudu se stresovat s dárkama nebo něčím podobným. Nakoupili jsme pro všechny jenom drobnosti, žádný velký dary, je to zbytečný.

Mám ještě před sebou spoustu práce ve škole a jsem z toho dost vystresovaná, ale jsou i světlý chvilky, kdy si říkám, že to prostě zvládnu a pak budu mít hezký prázdniny :-)

Přeji Vám krásný advent, Vánoční svátky i oslavy nového roku. Snad napíšu dřív než zase za rok....
 


Komentáře

1 ex-Flamme | 21. prosince 2016 v 13:55 | Reagovat

Tak jsem si rekla,ze se mrknu, jestli neni neco noveho. Jsem rada,ze je vlastne vse ok a drzim palce se skolou. At se vse  dari. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama